$5,500,000
$828K PRICE DROP
- Land
- 105.56 Acres
- $52,103 per Acre
105.56 AC Magnolia Rd, Underwood, IA 51576
105.56 AC Magnolia Rd, Underwood, IA 51576$5,500,000
105.56 AC Magnolia Rd, Underwood, IA 51576
105.56 AC Magnolia Rd, Underwood, IA 51576