1501 Palos Verdes Dr N Unit 32, Harbor City, CA 90710
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,440 Sq Ft
- Built 1968
Last Sold Summary
- $120/SF
- 8 Days On Market
- Last Sold Price $172,106
- Jun 13, 2022
Last Listing Agent Linda Cottone eXp Realty of California, Inc.
1501 Palos Verdes Dr N Unit 32, Harbor City, CA 90710
Last Sold Summary
1501 Palos Verdes Dr N Unit 34, Harbor City, CA 90710
Last Sold Summary
1065 Lomita Blvd Unit 91, Harbor City, CA 90710
Last Sold Summary
Last Listing Agent Sung Lee Keller Williams Palos Verdes
1065 Lomita Blvd Unit 166, Harbor City, CA 90710
Last Sold Summary
Last Listing Agent Sue Cobb Harcourts Hunter Mason Realty
24815 Normandie Ave Unit 14, Harbor City, CA 90710
Last Sold Summary
Last Listing Agent Denise Birtch Realty One Group United
1065 Lomita Blvd Unit 412, Harbor City, CA 90710
Last Sold Summary
Last Listing Agent Sue Cobb Harcourts Hunter Mason Realty
26200 Frampton Ave Unit 91, Harbor City, CA 90710
Last Sold Summary
Last Listing Agent Lisa DiMercurio eXp Realty of California, Inc.
1065 Lomita Blvd Unit 264, Harbor City, CA 90710
Last Sold Summary
Last Listing Agent Sue Cobb Harcourts Hunter Mason Realty
1065 Lomita Blvd Unit 7, Harbor City, CA 90710
Last Sold Summary
Last Listing Agent Christina Sheen West Shores Realty, Inc.
25408 Baycrest Ct Unit E, Harbor City, CA 90710
Last Sold Summary
Last Listing Agent Dyan Naylor RE/MAX
1501 Palos Verdes Dr N Unit 62, Harbor City, CA 90710
Last Sold Summary
Est $448,942
25602 Belle Porte Ave Unit 206, Harbor City, CA 90710