$185,000 Sold Jul 28, 2025
24815 Normandie Ave Unit 23, Harbor City, CA 90710
- 2 Beds
- 2 Baths
- 960 Sq Ft
- Built 1967
Last Sold Summary
- 2% Below List Price
- $193/SF
- 139 Days On Market
Last Listing Agent Sue Cobb Harcourts Hunter Mason Realty
24815 Normandie Ave Unit 23, Harbor City, CA 90710