$125,900
- Land
- 5.01 Acres
- $25,130 per Acre
1885 Peace River Woods, Wauchula, FL 33873
1885 Peace River Woods, Wauchula, FL 33873$125,900
1885 Peace River Woods, Wauchula, FL 33873
1885 Peace River Woods, Wauchula, FL 33873$665,000
2794 Bessie Rd, Wauchula, FL 33873
2794 Bessie Rd, Wauchula, FL 33873$285,000
3708 Oak Hill Ranch, Zolfo Springs, FL 33890
3708 Oak Hill Ranch, Zolfo Springs, FL 33890$239,000
TBD N Barlow Rd, Wauchula, FL 33873
TBD N Barlow Rd, Wauchula, FL 33873$239,000
N Barlow Rd, Wauchula, FL 33873
N Barlow Rd, Wauchula, FL 33873$39,900
0 Garden Dr, Wauchula, FL 33873
0 Garden Dr, Wauchula, FL 33873$119,900
1137 Hopkins Ln, Gardner, FL 33890
1137 Hopkins Ln, Gardner, FL 33890$36,900
7830 Golf Blvd Unit 233, Zolfo Springs, FL 33890
7830 Golf Blvd Unit 233, Zolfo Springs, FL 33890$7,000,000
3674 State Road 64 E, Zolfo Springs, FL 33890
3674 State Road 64 E, Zolfo Springs, FL 33890$855,000
0 S Barlow Rd, Zolfo Springs, FL 33890
0 S Barlow Rd, Zolfo Springs, FL 33890$5,800,000
7019 Crooked Creek Ln, Zolfo Springs, FL 33890
7019 Crooked Creek Ln, Zolfo Springs, FL 33890$1,950,200
0 Griffin Rd Unit 321606, Wauchula, FL 33873
0 Griffin Rd Unit 321606, Wauchula, FL 33873$450,000
0 Rest Haven Rd, Zolfo Springs, FL 33890
0 Rest Haven Rd, Zolfo Springs, FL 33890$147,999
795 Hyde St, Wauchula, FL 33873
795 Hyde St, Wauchula, FL 33873Showing Results 81 - 95, Page 3 of 3