$380,000 Last List Price Sold Sep 09, 2025
9821 Heights N, Harlingen, TX 78552
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 2,000 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- $190/SF
- 12 Days On Market
Last Listing Agent VERONICA LOPEZ Realty One Group, Modern Edge
9821 Heights N, Harlingen, TX 78552