$260,000
421 W Bower Ave, Harrison, AR 72601
- 4,643 Sq Ft
- Built 1949
Last Sold Summary
- 26% Below List Price
- $56/SF
- 168 Days On Market
Current Estimated Value $320,277
Last Listing Agent Marcie Estes Jerry Jackson Realty
421 W Bower Ave, Harrison, AR 72601