$8,400,000
461 26th St, Manhattan Beach, CA 90266
- 5 Beds
- 5.5 Baths
- 4,728 Sq Ft
- Built 2021
Last Sold Summary
- 1% Below List Price
- $1,777/SF
- 26 Days On Market
Current Estimated Value $8,500,553
Last Listing Agent Allison Lutz The Agency
461 26th St, Manhattan Beach, CA 90266