$225,000
- Land
- 1.53 Acres
- $147,059 per Acre
14 Mansfield Loop, Clancy, MT 59634
14 Mansfield Loop, Clancy, MT 59634$225,000
14 Mansfield Loop, Clancy, MT 59634
14 Mansfield Loop, Clancy, MT 59634$539,700
1931 8th Ave, Helena, MT 59601
Cindy Stevick Cindy Stevick Real Estate
$799,000
935 W Custer Ave, Helena, MT 59601
935 W Custer Ave, Helena, MT 59601$539,900
39 Stoney Brook Dr Unit A, Montana City, MT 59634
Carson Woodland Big Sky Brokers, LLC
$89,000
1820 Chestnut St, Helena, MT 59601
John Lagerquist Century 21 Heritage Realty - Helena
$539,900
2948 Adam Run Ave, East Helena, MT 59635
Freda Wilkinson Big Sky Brokers, LLC
$249,000
2511 Gold Rush Ave, Helena, MT 59601
2511 Gold Rush Ave, Helena, MT 59601$1,250,000
2211 Hauser Blvd, Helena, MT 59601
Jake Doubek PureWest Real Estate - Helena
$49,000
2995 Prospect Ave Unit 58, Helena, MT 59601
Jacob Beirwagen Bahny Realty
$289,000
TBD Fiddlers Green, Clancy, MT 59634
TBD Fiddlers Green, Clancy, MT 59634$415,527
2840 Berwin St, Helena, MT 59601
$1,195,000
3140 Emily Ln, Helena, MT 59602
Michelle Johnson Berkshire Hathaway HomeServices - Helena
$1,200,000
2215 Hauser Blvd, Helena, MT 59601
Jake Doubek PureWest Real Estate - Helena
$377,840
Aspen I Plan at Craftsman Village - Mountain View Meadows, Helena, MT 59601
$223,000
308 N Thurman Ave Unit 1, East Helena, MT 59635
Kathleen Coleman Uncommon Ground, LLC
$175,000
3897 Rosette Ln, Helena Valley Northeast, MT 59602
3897 Rosette Ln, Helena Valley Northeast, MT 59602$109,000
1840 Chestnut St, Helena, MT 59601
John Lagerquist Century 21 Heritage Realty - Helena