$870,000 Sold Apr 13, 2026
865 Moffett Forge Rd, Herndon, VA 20170
- 5 Beds
- 3.5 Baths
- 3,630 Sq Ft
- Built 1984
Last Sold Summary
- 9% Above List Price
- $240/SF
- 3 Days On Market
Current Estimated Value $806,418
Last Listing Agent Charlet Shriner RE/MAX Gateway, LLC
865 Moffett Forge Rd, Herndon, VA 20170