$200,000
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,413 Sq Ft
3247 New Hope Rd, Hertford, NC 27944
Amber Lee
Opening Doors Realty
(252) 832-8644
$200,000
3247 New Hope Rd, Hertford, NC 27944
Amber Lee
Opening Doors Realty
(252) 832-8644
$265,000
22 Ballahack Rd, Hertford, NC 27944
22 Ballahack Rd, Hertford, NC 27944$249,999
136 Deep Creek Rd, Hertford, NC 27944
Amber Lee
Opening Doors Realty
(252) 376-6105
$235,000
201 W Island Trail, Hertford, NC 27944
Amber Lee
Opening Doors Realty
(252) 546-9650
$250,000
157 Arapahoe Trail, Hertford, NC 27944
Travis and Jessica James Team
Taylor Mueller Realty, Inc.
(252) 682-0363
$214,900
0 W Camp Perry Rd, Hertford, NC 27944
0 W Camp Perry Rd, Hertford, NC 27944$285,000
207 Saunders St, Hertford, NC 27944
Van-dee Hetherington Welcome Home Realty NC
$289,000
170 Discovery Trail, Hertford, NC 27944
Alisia Minott Onyx Realty Professionals
$299,990
LT87 Albemarle Plantation, Hertford, NC 27944
Terri Stickle BHHS RW Towne Realty
$289,900
104 Nates Dr, Hertford, NC 27944
Kelly Purser CGP Realty
$284,990
Alberti Ranch Plan at Albemarle, Hertford, NC 27944
$275,000
206 Hiland Park Ave, Hertford, NC 27944
Brooke Mora A Better Way Realty, Inc.
$279,900
241 Woodland Cir, Hertford, NC 27944
Kelly Purser CGP Realty
$265,000
414 Albemarle Blvd Unit 16A, Hertford, NC 27944
Conrad Jones United Country Forbes Realty & Auctions LLC
$249,900
10 Peninsula Shores Way, Hertford, NC 27944
10 Peninsula Shores Way, Hertford, NC 27944$205,000
222 Sunset Dr, Hertford, NC 27944
JERRY EMERSON KING Williams & Williams Real Estate Auctions
$225,000
31-I Middleton Dr, Hertford, NC 27944
31-I Middleton Dr, Hertford, NC 27944$239,000
123 Seabreeze Rd, Hertford, NC 27944
Alice Moncla Berkshire Hathaway HomeServices RW Towne Realty/Moyock
$234,900
303 Dobbs St, Hertford, NC 27944
Nick Bridgers Howard Hanna WEW/EC