$510,000 Last List Price
16027 Sydneyann Dr, Hockley, TX 77447
- 4 Beds
- 4.5 Baths
- 4,314 Sq Ft
- Built 2016
Last Sold Summary
- $118/SF
- 270 Days On Market
Current Estimated Value $508,976
Last Listing Agent Farran Lornette Bian Realty
16027 Sydneyann Dr, Hockley, TX 77447