$19,000,000
- Land
- 226 Acres
- $84,071 per Acre
TBD W Shepherd Dr, Sherman, TX 75459
TBD W Shepherd Dr, Sherman, TX 75459$19,000,000
TBD W Shepherd Dr, Sherman, TX 75459
TBD W Shepherd Dr, Sherman, TX 75459$670,000
1053 Hickory Ln, Howe, TX 75459
Scott Wandell
EXP REALTY
(430) 294-1023
$459,900
502 Ponderosa Rd, Sherman, TX 75090
Michael Horstman
RE/MAX Signature Properties
(430) 808-3984
$4,423,900
3182 Lovers Leap Ln, Gunter, TX 75058
3182 Lovers Leap Ln, Gunter, TX 75058$899,999
747 Vineyard Rd, Gunter, TX 75058
747 Vineyard Rd, Gunter, TX 75058$599,000
8034 Fm 902, Howe, TX 75459
Rebecca Wiseman
M&D Real Estate
(430) 237-3441
$1,250,000
320 Tate Cir, Sherman, TX 75090
Lea Ochs
Resident Realty - Dallas
(430) 259-6127
$1,098,999
7709 Farm To Market 902, Sherman, TX 75092
Sondra Fisher
Monument Realty
(430) 206-3439
Price To Be Determined
Bellvue Plan at Cottonwood, Dorchester, TX 75459
$341,990
Galileo Plan at Noble Ridge, Howe, TX 75459
Price To Be Determined
Denton Plan at Cottonwood, Dorchester, TX 75459
$288,990
Firefly Plan at Noble Ridge, Howe, TX 75459
Price To Be Determined
Midland Plan at Cottonwood, Dorchester, TX 75459
Price To Be Determined
Grace Plan at Cottonwood, Dorchester, TX 75459
Price To Be Determined
Florence Plan at Cottonwood, Dorchester, TX 75459
Price To Be Determined
Hanna Plan at Cottonwood, Dorchester, TX 75459
Price To Be Determined
Texas Cali Plan at Cottonwood, Dorchester, TX 75459
$253,990
Larissa Plan at Noble Ridge, Howe, TX 75459
Price To Be Determined
Amber Plan at Cottonwood, Dorchester, TX 75459