$396,000
123 Fox Hollow Dr, Hudson, NH 03051
- 2 Beds
- 1.5 Baths
- 1,138 Sq Ft
- Built 1984
Last Sold Summary
- 1% Above List Price
- $348/SF
- 3 Days On Market
Current Estimated Value $380,991
Last Listing Agent Ann Marie Crichton Keller Williams Realty-Metropolitan
123 Fox Hollow Dr, Hudson, NH 03051