$190,000 Last List Price Sold Oct 17, 2025
16916 E 3rd St S, Independence, MO 64056
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,658 Sq Ft
- Built 1974
Last Sold Summary
- $115/SF
- 3 Days On Market
Current Estimated Value $196,383
Last Listing Agent Amber Jett ReeceNichols-KCN
16916 E 3rd St S, Independence, MO 64056