$200,000
- Land
- 2.15 Acres
- $93,023 per Acre
12220 168th Ave, Indianola, IA 50125
12220 168th Ave, Indianola, IA 50125$200,000
12220 168th Ave, Indianola, IA 50125
12220 168th Ave, Indianola, IA 50125$625,000
16823 150th Ave, Indianola, IA 50125
16823 150th Ave, Indianola, IA 50125$689,000
1608 N G St, Indianola, IA 50125
Josh Baker Iowa Realty Indianola
$160,000
16906 122nd Ln, Indianola, IA 50125
16906 122nd Ln, Indianola, IA 50125$165,000
510 W 5th Ave, Indianola, IA 50125
Barb McMurry Iowa Realty Indianola
$249,000
1901 W 4th Ave, Indianola, IA 50125
Paige Moorman Iowa Realty Indianola
$300,000
0 W Iowa Ave, Indianola, IA 50125
0 W Iowa Ave, Indianola, IA 50125$665,000
13069 Garst Trail, Indianola, IA 50125
13069 Garst Trail, Indianola, IA 50125$154,168
600 E Hillcrest Ave Unit 207, Indianola, IA 50125
Josh Baker Iowa Realty Indianola
$500,000
12576 Ford Trail N, Indianola, IA 50125
12576 Ford Trail N, Indianola, IA 50125$239,000
02 Hayes St, Indianola, IA 50125
02 Hayes St, Indianola, IA 50125$239,000
03 Hayes St, Indianola, IA 50125
03 Hayes St, Indianola, IA 50125$425,000
21779 120th Ave, Indianola, IA 50125
21779 120th Ave, Indianola, IA 50125$395,000
11584 76th Ln, Indianola, IA 50125
Carrie Webber Realty ONE Group Impact
$239,000
01 Hayes St, Indianola, IA 50125
01 Hayes St, Indianola, IA 50125$239,000
00 Hayes St, Indianola, IA 50125
00 Hayes St, Indianola, IA 50125$259,900
400 S 8th Ct Unit 16, Indianola, IA 50125
Ashley Noethe Iowa Realty Indianola
$650,000
15368 Newbold St, Indianola, IA 50125
Matthew Fischer Keller Williams Realty GDM