$350,400
- Land
- 2 Acres
- $175,200 per Acre
0 151st Ln Unit 66603, Indianola, IA 50230
0 151st Ln Unit 66603, Indianola, IA 50230$350,400
0 151st Ln Unit 66603, Indianola, IA 50230
0 151st Ln Unit 66603, Indianola, IA 50230$315,000
0 151st Ln Unit 66608, Indianola, IA 50230
0 151st Ln Unit 66608, Indianola, IA 50230$315,000
0 151st Ln Unit 712272, Indianola, IA 50230
0 151st Ln Unit 712272, Indianola, IA 50230$313,500
0 151st Ln Unit 712247, Indianola, IA 50230
0 151st Ln Unit 712247, Indianola, IA 50230$30,000
Lot W Euclid Ave, Indianola, IA 50125
Lot W Euclid Ave, Indianola, IA 50125$285,000
2103 N 3rd Ln, Indianola, IA 50125
2103 N 3rd Ln, Indianola, IA 50125$1,898,400
00 G36 Hwy, Indianola, IA 50125
00 G36 Hwy, Indianola, IA 50125$1,898,400
0 G36 Hwy Unit 6308923, Indianola, IA 50125
0 G36 Hwy Unit 6308923, Indianola, IA 50125$109,900
1308 W 13th Place, Indianola, IA 50125
1308 W 13th Place, Indianola, IA 50125$164,900
7890 86th Ln, Indianola, IA 50125
7890 86th Ln, Indianola, IA 50125$169,900
7505 86th Ln, Indianola, IA 50125
7505 86th Ln, Indianola, IA 50125$99,900
7675 R57 Hwy, Indianola, IA 50125
7675 R57 Hwy, Indianola, IA 50125Showing Results 161 - 172, Page 5 of 5