$860,000 Sold May 06, 2026
213 E Hazel St, Inglewood, CA 90302
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,168 Sq Ft
- Built 1923
Last Sold Summary
- 4% Below List Price
- $397/SF
- 27 Days On Market
Current Estimated Value $847,024
Last Listing Agent Stephanie Vitacco Equity Union
213 E Hazel St, Inglewood, CA 90302