$1,350,000 Last List Price
330 Las Colinas Blvd E Unit 1708, Irving, TX 75039
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 3,060 Sq Ft
- Built 2001
Last Sold Summary
- $441/SF
- 64 Days On Market
Current Estimated Value $1,137,990
Last Listing Agent Nell Hunt Ebby Halliday, REALTORS
330 Las Colinas Blvd E Unit 1708, Irving, TX 75039