$277,500
716 Park Brook Rd NW, Isanti, MN 55040
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,004 Sq Ft
- Built 2005
Last Sold Summary
- $276/SF
- 11 Days On Market
Current Estimated Value $283,147
Last Listing Agent Racquel Ramacher RE/MAX RESULTS
716 Park Brook Rd NW, Isanti, MN 55040