Homes for Sale in 38852
-
-
$220,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,620 Sq Ft
39 Cr 360 Rd, Iuka, MS 38852
39 Cr 360 Rd, Iuka, MS 38852Joanne Hardy Duane Wright Realty
-
$399,000
- 3 Beds
- 3.5 Baths
- 2,540 Sq Ft
85 CR 256 Rd, Iuka, MS 38852
85 CR 256 Rd, Iuka, MS 38852Jerry Brigance Justin Johnson Realty
-
-
$225,000
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,850 Sq Ft
56 County Road 323 Unit 105107, Iuka, MS 38852
56 County Road 323 Unit 105107, Iuka, MS 38852Adam Wright Duane Wright Realty
-
$150,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,723 Sq Ft
230 Thomas St, Iuka, MS 38852
230 Thomas St, Iuka, MS 38852Misty Durham Property Pros
-
$479,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,240 Sq Ft
41 County Road 346, Iuka, MS 38852
41 County Road 346, Iuka, MS 38852Catherine Kahlstorf TM REALTORS
-
$219,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,030 Sq Ft
247 County Road 180, Iuka, MS 38852
247 County Road 180, Iuka, MS 38852Bret Carroll Coldwell Banker Southern R/E
-
$215,000
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,300 Sq Ft
19 Pearl Pkwy Unit 259, Iuka, MS 38852
19 Pearl Pkwy Unit 259, Iuka, MS 38852Karen Barnett Callens Realty, LLC
-
$215,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,250 Sq Ft
84 Cr 346 Dr, Iuka, MS 38852
84 Cr 346 Dr, Iuka, MS 38852Shelby Nugent Skipper's Real Estate
-
$217,000
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,392 Sq Ft
19 Pearl Pkwy Unit 259, Iuka, MS 38852
19 Pearl Pkwy Unit 259, Iuka, MS 38852Karen Barnett Callens Realty LLC
-
$1,750,500
- 7 Beds
- 6 Baths
- 4,600 Sq Ft
19 Beach Dr Unit 14, Iuka, MS 38852
19 Beach Dr Unit 14, Iuka, MS 38852Rosmir Washington TM REALTORS
-
$550,000
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,406 Sq Ft
325 Cr 380 Rd Unit L 302, Iuka, MS 38852
325 Cr 380 Rd Unit L 302, Iuka, MS 38852Randy Rinks Crye-Leike Pickwick
-
$419,000
- 4 Beds
- 4 Baths
- 2,894 Sq Ft
11 Cr 474, Iuka, MS 38852
11 Cr 474, Iuka, MS 38852Debra Kay Property Pros
-
$699,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,084 Sq Ft
103 County Road 55, Tishomingo, MS 38873
103 County Road 55, Tishomingo, MS 38873Debra Kay Property Pros
-
$359,000
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,194 Sq Ft
325 Cr 380 Rd Unit P306, Iuka, MS 38852
325 Cr 380 Rd Unit P306, Iuka, MS 38852Duane Wright Duane Wright Realty
-
$384,900
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,250 Sq Ft
323 Cr 380 Rd Unit P604, Iuka, MS 38852
323 Cr 380 Rd Unit P604, Iuka, MS 38852Justin Johnson Justin Johnson Realty
-
$1,599,000
- 7 Beds
- 7.5 Baths
- 6,117 Sq Ft
410 Cr 261, Iuka, MS 38852
410 Cr 261, Iuka, MS 38852Brenda Bailey Hamm Crye-Leike Pickwick
-
$106,784
- Land
- 16.7 Acres
- $6,394 per Acre
387 County Road 363, Iuka, MS 38852
387 County Road 363, Iuka, MS 38852 -
$149,900
- 2 Beds
- 2 Baths
- 880 Sq Ft
19 Cr 316, Iuka, MS 38852
19 Cr 316, Iuka, MS 38852Shannon Rowland Crye-Leike Realtors
-
$525,000
- 1 Bed
- 1 Bath
- 560 Sq Ft
469 County Road 231, Iuka, MS 38852
469 County Road 231, Iuka, MS 38852Dianne Furtick Ables Real Estate
-
$269,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,500 Sq Ft
5 Cr 377 Rd, Iuka, MS 38852
5 Cr 377 Rd, Iuka, MS 38852Justin Johnson Justin Johnson Realty
-
$524,900
- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,700 Sq Ft
3 Sandy Creek Ln, Iuka, TN 38852
3 Sandy Creek Ln, Iuka, TN 38852David Harbin Crye-Leike Pickwick
-
$223,100
- Land
- 23 Acres
- $9,700 per Acre
0 0 Cr 323 (23 Acres) Unit 25-2232, Iuka, MS 38852
0 0 Cr 323 (23 Acres) Unit 25-2232, Iuka, MS 38852 -
$995,000
- 4 Beds
- 3 Baths
- 4,300 Sq Ft
159 County Road 262, Iuka, MS 38852
159 County Road 262, Iuka, MS 38852Hannah Freeman TM REALTORS
-
$399,900
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,400 Sq Ft
325 Cr 380 Rd Unit L-102, Iuka, MS 38852
325 Cr 380 Rd Unit L-102, Iuka, MS 38852Justin Johnson Justin Johnson Realty
-
$134,000
- 2 Beds
- 1.5 Baths
- 921 Sq Ft
17 County Road 461, Iuka, MS 38852
17 County Road 461, Iuka, MS 38852Debra Kay Property Pros
-
$478,000
- 4 Beds
- 4 Baths
- 3,687 Sq Ft
1108 S Pearl St, Iuka, MS 38852
1108 S Pearl St, Iuka, MS 38852Misty Durham Property Pros
-
$219,900
- Land
- 42,688 Sq Ft
- $224,388 per Acre
38 Cr 329 Rd, Counce, TN 38326
38 Cr 329 Rd, Counce, TN 38326 -
$99,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,460 Sq Ft
28 County Road 243, Iuka, MS 38852
28 County Road 243, Iuka, MS 38852Lisa McGhee Davis Rezults Realty, LLC
-
$299,000
- Land
- 73.62 Acres
- $4,061 per Acre
0 County Road 254 Unit 11641644, Iuka, MS 38852
0 County Road 254 Unit 11641644, Iuka, MS 38852 -
$330,000
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,274 Sq Ft
323 County Road 380, Iuka, MS 38852
323 County Road 380, Iuka, MS 38852Tori Houston Corinth Realty
-
$25,000
- Land
- 34,848 Sq Ft
- $31,250 per Acre
0 Pine Ridge Cove, Iuka, MS 38852
0 Pine Ridge Cove, Iuka, MS 38852 -
$399,500
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,274 Sq Ft
323 Cr 380 Rd Unit P605, Iuka, MS 38852
323 Cr 380 Rd Unit P605, Iuka, MS 38852Randy Rinks Crye-Leike Pickwick
-
$49,900
- Land
- 2.25 Acres
- $22,178 per Acre
0 County Road 372 Unit LOT 7, 8, 9 AND 10, Iuka, MS 38852
0 County Road 372 Unit LOT 7, 8, 9 AND 10, Iuka, MS 38852 -
$436,900
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,976 Sq Ft
7 County Road 448, Iuka, MS 38852
7 County Road 448, Iuka, MS 38852Shelby Sparks Wilco Real Estate Group
-
$169,900
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,270 Sq Ft
935 Westwood Cir, Iuka, MS 38852
935 Westwood Cir, Iuka, MS 38852Debra Kay Property Pros
-
$359,900
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,274 Sq Ft
323 Cr 380 Rd Unit P408, Iuka, MS 38852
323 Cr 380 Rd Unit P408, Iuka, MS 38852Justin Johnson Justin Johnson Realty
-
$194,500
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,232 Sq Ft
67 Cr 306 Rd, Iuka, MS 38852
67 Cr 306 Rd, Iuka, MS 38852Marie Burris Crye-Leike Pickwick
-
$5,885
- Land
- 8,712 Sq Ft
- $29,425 per Acre
Lot 73 County Road 451, Iuka, MS 38852
Lot 73 County Road 451, Iuka, MS 38852
Showing Results 121 - 160, Page 4 of 5
38852 Types of Homes for Sale
38852 Real Estate Listings