$609,600
- Land
- 3.78 Acres
- $161,270 per Acre
0 Bienville Blvd Unit 4105617, Ocean Springs, MS 39564
0 Bienville Blvd Unit 4105617, Ocean Springs, MS 39564$609,600
0 Bienville Blvd Unit 4105617, Ocean Springs, MS 39564
0 Bienville Blvd Unit 4105617, Ocean Springs, MS 39564$239,900
145 Harper Grove Cir, Ocean Springs, MS 39564
$331,990
Roses V H Plan at Admiral Landing, Ocean Springs, MS
$69,900
1409 U S 90 Unit Lot 317, Gautier, MS 39553
Burdette Huffman Isle Of Pines
$235,000
4444 Christopher St, Moss Point, MS 39563
Stacey Dugger Coldwell Banker Smith Home Rltrs-Gautier
$166,000
8900 Townsend Terrace, Ocean Springs, MS 39564
Chris Ballard Tide & Timber Realty
$750,000
1419 Porter Ave, Ocean Springs, MS 39564
Brittany Gianelloni Visualize Realty, LLC
$639,000
110 Simon Blvd, Ocean Springs, MS 39564
Virginia Gammon Weichert Rltrs-Gulf Properties
$359,900
9556 Mallette Dr, Biloxi, MS 39532
Kristen Price Keller Williams
$550,000
0 W Diane Dr Unit 4120993, Biloxi, MS 39532
0 W Diane Dr Unit 4120993, Biloxi, MS 39532$400,000
0 C Byrd Rd Unit 4137191, Gautier, MS 39553
0 C Byrd Rd Unit 4137191, Gautier, MS 39553$20,000
0 Marina Ave Unit 4109131, Ocean Springs, MS 39564
0 Marina Ave Unit 4109131, Ocean Springs, MS 39564$15,000
0 Pine Cir Unit 4114484, Ocean Springs, MS 39564
0 Pine Cir Unit 4114484, Ocean Springs, MS 39564$650,000
308 Lovers Ln, Ocean Springs, MS 39564
Christie Watson Weichert Rltrs-Gulf Properties
$38,999
12205 Deer Cir, Moss Point, MS 39562
12205 Deer Cir, Moss Point, MS 39562$63,000
2101 Ladnier Rd Unit 72, Gautier, MS 39553