$290,000 Sold May 01, 2026
8441 Free Ave, Jacksonville, FL 32211
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 1,555 Sq Ft
- Built 2026
Last Sold Summary
- 2% Above List Price
- $186/SF
- 69 Days On Market
Current Estimated Value $282,169
Last Listing Agent Mensur Molla JWB REALTY LLC
8441 Free Ave, Jacksonville, FL 32211