$1,395,000
- Land
- 1.33 Acres
- $1,048,872 per Acre
0 Philips Hwy, Jacksonville, FL 32256
0 Philips Hwy, Jacksonville, FL 32256$1,395,000
0 Philips Hwy, Jacksonville, FL 32256
0 Philips Hwy, Jacksonville, FL 32256$499,999
4023 Sherman Hills Pkwy W, Jacksonville, FL 32210
SERGIO BARAHONA
MARK SPAIN REAL ESTATE
(904) 853-8302
$368,890
0 Ortega Farms Blvd Unit 2105348, Jacksonville, FL 32244
0 Ortega Farms Blvd Unit 2105348, Jacksonville, FL 32244$390,000
1524 W 21st St, Jacksonville, FL 32209
Chad Neumann
CHAD AND SANDY REAL ESTATE GROUP
(904) 310-7488
$158,000
1203 W 28th St, Jacksonville, FL 32209
Debbie Trey
ERA ONETEAM REALTY
(904) 467-4698
$534,900
3559 Marsh Reserve Blvd, Jacksonville, FL 32224
Andrea Smely
RE/MAX SPECIALISTS PV
(904) 875-8298
$385,000
1520 Le Baron Ave Unit 1520, Jacksonville, FL 32207
Debbie Da Silva
BERKSHIRE HATHAWAY HOMESERVICES, FLORIDA NETWORK REALTY
(904) 606-0022
$299,000
4935 Nebula Ln, Jacksonville, FL 32256
Elaine Samaan
DOGWOOD REALTY FLORIDA
(904) 439-4863
$785,000
3628 Oak St, Jacksonville, FL 32205
HANNAH RUKAB
NETWORTH REALTY OF JACKSONVILLE, LLC
(904) 664-3622
$109,900
282 Pecan St, Jacksonville, FL 32211
William E Ramos
INTEGRITY KEY REALTY LLC
(904) 299-4510
$205,000
10264 Swarthmore Dr, Jacksonville, FL 32218
HANNAH RUKAB
NETWORTH REALTY OF JACKSONVILLE, LLC
(904) 849-6678
$949,700
3075 Bishop Estates Rd, Fruit Cove, FL 32259
3075 Bishop Estates Rd, Fruit Cove, FL 32259$285,000
8736 Susie St, Jacksonville, FL 32210
DANA FONTENETTE
FLORIDA HOMES REALTY & MTG LLC
(904) 658-5172