$50,000
- Land
- 13.13 Acres
- $3,808 per Acre
0 Pawnee Ln Unit 39 11511595, Jamestown, TN 38556
0 Pawnee Ln Unit 39 11511595, Jamestown, TN 38556$50,000
0 Pawnee Ln Unit 39 11511595, Jamestown, TN 38556
0 Pawnee Ln Unit 39 11511595, Jamestown, TN 38556$62,500
43 Remington Rd, Jamestown, TN 38556
43 Remington Rd, Jamestown, TN 38556$342,000
0 Panther Branch Rd Unit 1339805, Jamestown, TN 38556
0 Panther Branch Rd Unit 1339805, Jamestown, TN 38556$839,000
0 Twelve Oaks Rd, Jamestown, TN 38556
Wade Delk Blackwater Realty
$225,000
161 Aspen Heights Dr, Jamestown, TN 38556
161 Aspen Heights Dr, Jamestown, TN 38556$150,000
124 Whited Ave, Jamestown, TN 38556
Cindy Stedman Allardt Real Estate Association LLC
$739,900
424 Wilderness Ln, Jamestown, TN 38556
Dusty Wells 1 Source Realty Pros
$150,000
0 Honey Creek Loop Rd, Allardt, TN 38504
0 Honey Creek Loop Rd, Allardt, TN 38504$269,900
250 Skyline Dr, Jamestown, TN 38556
Steven Paul Keller Williams
$75,000
0 Grandview Way, Jamestown, TN 38556
0 Grandview Way, Jamestown, TN 38556$41,900
0 Glenoby Rd Unit 1335844, Jamestown, TN 38556
0 Glenoby Rd Unit 1335844, Jamestown, TN 38556$895,000
111 Charity Ln, Jamestown, TN 38556
Rhonda Darrow Home Touch Realty, LLC
$32,900
0 Northwood Place, Jamestown, TN 38556
0 Northwood Place, Jamestown, TN 38556$245,000
60 Longview Ln, Jamestown, TN 38556
Bart Neely Bestway Realty
$389,000
538 Spruce Creek Dr, Jamestown, TN 38556
Steve Diskin Burks Diskin Real Estate
$50,000
0 Pawnee Ln Unit 237209, Jamestown, TN 38556
0 Pawnee Ln Unit 237209, Jamestown, TN 38556$89,900