$342,000
- Land
- 22.75 Acres
- $15,033 per Acre
n/a Panther Branch Rd, Jamestown, TN 38556
n/a Panther Branch Rd, Jamestown, TN 38556$342,000
n/a Panther Branch Rd, Jamestown, TN 38556
n/a Panther Branch Rd, Jamestown, TN 38556$1,500,000
541 Mae Dr, Jamestown, TN 38556
Bart Neely Bestway Realty
$1,050,000
0 Buffalo Cove Ln Unit 1331827, Jamestown, TN 38556
0 Buffalo Cove Ln Unit 1331827, Jamestown, TN 38556$625,000
0 Prong of Clear Fork, Jamestown, TN 38556
0 Prong of Clear Fork, Jamestown, TN 38556$359,900
172 Creekview Ct, Jamestown, TN 38556
Rhonda Darrow Home Touch Realty
$474,000
740 Rockview Rd, Jamestown, TN 38556
Steve Diskin Burks Diskin Real Estate
$113,000
55 Canter Ln, Jamestown, TN 38556
55 Canter Ln, Jamestown, TN 38556$300,000
107 Walking Horse Dr, Jamestown, TN 38556
Cindy Stedman Allardt Real Estate Association LLC
$649,000
1951 Hall Rd, Clarkrange, TN 38553
Jamie Edwards Crye-Leike Brown Executive Rea
$219,900
822 Spruce Creek Dr, Jamestown, TN 38556
Erica Styles Allardt Real Estate Association LLC
$364,995
233 Georgee Rd, Jamestown, TN 38556
Tamra Bowmer Highlands Elite Real Estate
$649,900
131 East Ln, Jamestown, TN 38556
Kathy Rains Highlands Elite Real Estate
$112,000
Lot 23 Old Mount Helen Rd, Allardt, TN 38504
Lot 23 Old Mount Helen Rd, Allardt, TN 38504$269,900
250 Skyline Dr, Jamestown, TN 38556
Steven Paul Keller Williams West Knoxville
$62,500
Lot 43 Remington Rd, Jamestown, TN 38556
Lot 43 Remington Rd, Jamestown, TN 38556$27,300
Lot 1C Honey Creek Rd, Robbins, TN 37852
Lot 1C Honey Creek Rd, Robbins, TN 37852$498,000