$309,900 Last List Price
421 Perfect World Loop, Jarrell, TX 76537
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,547 Sq Ft
- Built 2022
Last Sold Summary
- $122/SF
- 84 Days On Market
Current Estimated Value $312,403
Last Listing Agent Crystal Scherer LPT Realty, LLC
421 Perfect World Loop, Jarrell, TX 76537