$1,024,000 Sold Feb 18, 2026
1629 Amapola Ave, Torrance, CA 90501
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,784 Sq Ft
- Built 1949
Last Sold Summary
- 5% Above List Price
- $574/SF
- 5 Days On Market
Current Estimated Value $1,007,774
Last Listing Agent Dennis Hartley Compass
1629 Amapola Ave, Torrance, CA 90501