$329,490 Last List Price Sold Sep 09, 2025
321 Logan St, Keene, TX 76059
- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,093 Sq Ft
- Built 2025
Move in Ready Sold Summary
- $157/SF
- 20 Days On Market
D.R. Horton The Canyons
321 Logan St, Keene, TX 76059$329,490 Last List Price Sold Sep 09, 2025
321 Logan St, Keene, TX 76059
Move in Ready Sold Summary
D.R. Horton The Canyons
321 Logan St, Keene, TX 76059$310,000 Last List Price Sold Dec 05, 2025
801 Santa fe St, Keene, TX 76059
Last Sold Summary
Current Estimated Value $284,141
Last Listing Agent Joy Michelle Martin JPAR - Burleson
801 Santa fe St, Keene, TX 76059$350,000 Last List Price Sold Oct 08, 2025
604 Willow Bend St, Cleburne, TX 76031
Last Sold Summary
Current Estimated Value $339,630
Last Listing Agent Leslie Majors Team Legacy Realty Group
604 Willow Bend St, Cleburne, TX 76031$319,990 Last List Price Sold Oct 21, 2025
505 Pendleton Ave, Keene, TX 76059
Move in Ready Sold Summary
D.R. Horton The Canyons
505 Pendleton Ave, Keene, TX 76059$243,666 Last List Price Sold May 12, 2025
1929 Teak Dr, Keene, TX 76059
Last Sold Summary
Last Listing Agent Jared Turner Turner Mangum,LLC
1929 Teak Dr, Keene, TX 76059$324,990 Last List Price Sold Apr 01, 2026
304 Potato St, Keene, TX 76059
Move in Ready Sold Summary
D.R. Horton The Canyons
304 Potato St, Keene, TX 76059$344,990 Last List Price Sold Feb 20, 2026
316 Potato St, Keene, TX 76059
Move in Ready Sold Summary
D.R. Horton The Canyons
316 Potato St, Keene, TX 76059$308,990 Last List Price Sold Jan 16, 2026
305 Potato St, Keene, TX 76059
Move in Ready Sold Summary
D.R. Horton The Canyons
305 Potato St, Keene, TX 76059$351,990 Last List Price Sold Aug 05, 2025