$105,000
2311 12th St SW, Akron, OH 44314
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,613 Sq Ft
- Built 1919
Last Sold Summary
- 9% Below List Price
- $65/SF
- 114 Days On Market
Current Estimated Value $103,997
Last Listing Agent Asa Cox Glasshouse Realty Group, LLC
2311 12th St SW, Akron, OH 44314