$344,999 Sold Jul 28, 2025
6015 Red Pheasant Dr, Kernersville, NC 27284
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,140 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- 5% Below List Price
- $161/SF
- 27 Days On Market
Current Estimated Value $360,606
Last Listing Agent Stephan Hite Mungo Homes