$555,000
241 Tara Glen Dr, Delaware, OH 43015
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 3,302 Sq Ft
- Built 2005
Last Sold Summary
- 6% Below List Price
- $168/SF
- 16 Days On Market
Current Estimated Value $588,151
Last Listing Agent James Cress RE/MAX Achievers
241 Tara Glen Dr, Delaware, OH 43015