Kosciusko, MS Homes for Sale under $300,000
-
-
$240,000
- Land
- 79 Acres
- $3,038 per Acre
0 County Road 1115, Kosciusko, MS 39090
0 County Road 1115, Kosciusko, MS 39090 -
$210,000
$20K PRICE DROP- 3 Beds
- 3.5 Baths
- 2,391 Sq Ft
306 Woodland Dr, Kosciusko, MS 39090
306 Woodland Dr, Kosciusko, MS 39090Lori Kyle Adams Realty
-
$215,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,710 Sq Ft
503 Veterans Memorial Dr, Kosciusko, MS 39090
503 Veterans Memorial Dr, Kosciusko, MS 39090Lori Kyle Adams Realty
-
$212,000
$7K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,085 Sq Ft
220 Hillcrest Dr, Kosciusko, MS 39090
220 Hillcrest Dr, Kosciusko, MS 39090Camryn Greer McCool Thorpe Real Estate
-
$275,000
400 E Adams St, Kosciusko, MS 39090
400 E Adams St, Kosciusko, MS 39090Frankie Thorpe McCool Thorpe Real Estate
-
$200,000
- 2 Baths
- 2,660 Sq Ft
719 Veterans Memorial Dr, Kosciusko, MS 39090
719 Veterans Memorial Dr, Kosciusko, MS 39090Lori Kyle Adams Realty
-
$209,900
$15K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,203 Sq Ft
111 Highland Dr, Kosciusko, MS 39090
111 Highland Dr, Kosciusko, MS 39090Melanie Turner
-
$269,500
- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,387 Sq Ft
335 E Jefferson St, Kosciusko, MS 39090
335 E Jefferson St, Kosciusko, MS 39090Beth McLellan America's Land Partners - Mississippi, Kosciusko
-
$250,000
- 5 Beds
- 4 Baths
- 3,983 Sq Ft
310 S Natchez St, Kosciusko, MS 39090
310 S Natchez St, Kosciusko, MS 39090Wes Jelen McCool Thorpe Real Estate
-
$245,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,577 Sq Ft
205 S Wells St, Kosciusko, MS 39090
205 S Wells St, Kosciusko, MS 39090Frankie Thorpe McCool Thorpe Real Estate
Home Trends in Kosciusko, MS