$463,390 Sold Jun 30, 2025
454 Still Feather Ave, La Plata, MD 20646
- 3 Beds
- 3.5 Baths
- 2,020 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- $229/SF
- 0 Days On Market
Last Listing Agent Justin Wood D.R. Horton Realty of Virginia, LLC
454 Still Feather Ave, La Plata, MD 20646