$290,000 Last List Price Sold Jun 11, 2025
601 S Johnson Dr, Odessa, MO 64076
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,545 Sq Ft
- Built 1997
Last Sold Summary
- $188/SF
- 23 Days On Market
Current Estimated Value $281,684
Last Listing Agent Erin Slocum RE/MAX Elite, REALTORS
601 S Johnson Dr, Odessa, MO 64076