$222,000 Sold Dec 16, 2025
700 Starkey Rd Unit 1411, Largo, FL 33771
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,290 Sq Ft
- Built 1979
Last Sold Summary
- 11% Below List Price
- $172/SF
- 86 Days On Market
Current Estimated Value $222,504
Last Listing Agent Mark A. Middleton COMPASS FLORIDA, LLC
700 Starkey Rd Unit 1411, Largo, FL 33771