$434,000 Last List Price Sold Apr 22, 2026
187 Ivory Brook Cove Dr, Lavon, TX 75166
- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,932 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- $148/SF
- 213 Days On Market
Current Estimated Value $421,626
Last Listing Agent Ben Caballero HomesUSA.com
187 Ivory Brook Cove Dr, Lavon, TX 75166