$349,999 Last List Price
16415 Lone Wolf Dr, Leander, TX 78641
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,854 Sq Ft
- Built 1986
Last Sold Summary
- $189/SF
- 2 Days On Market
Current Estimated Value $409,172
Last Listing Agent Christina White Keller Williams Realty C. P.
16415 Lone Wolf Dr, Leander, TX 78641