$100,000
4865 Stellhorn Rd, Fort Wayne, IN 46815
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,049 Sq Ft
- Built 1948
Last Sold Summary
- 39% Below List Price
- $95/SF
- 73 Days On Market
Current Estimated Value $157,293
Last Listing Agent Darlene Bullock Sterk North Eastern Group Realty
4865 Stellhorn Rd, Fort Wayne, IN 46815