$309,900 Sold Apr 02, 2026
198 Southview Dr, Lewisburg, TN 37091
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,500 Sq Ft
- Built 2022
Last Sold Summary
- 3% Below List Price
- $207/SF
- 178 Days On Market
Last Listing Agent THOMAS CUNNINGHAM Nashville Realty Group
198 Southview Dr, Lewisburg, TN 37091