1,186

Lillian, AL Homes

Section Image
    • /2

      Est $369,998

      Not Listed For Sale

      35870 Byrd Rd, Stapleton, AL 36578

      • 4 Beds
      • 1 Bath
      • 1,644 Sq Ft
      • Built 1991
      35870 Byrd Rd, Stapleton, AL 36578

      Last Sold Summary

    • /2

      Est $335,584

      Not Listed For Sale

      15160 Gwyn Ln, Stapleton, AL 36578

      • 3 Beds
      • 1 Bath
      • 840 Sq Ft
      • Built 1946
      15160 Gwyn Ln, Stapleton, AL 36578

      Last Sold Summary

    • /2

      Est $265,820

      Not Listed For Sale

      15135 Peachtree Ln, Stapleton, AL 36578

      • 3 Beds
      • 1 Bath
      • 1,655 Sq Ft
      • Built 1962
      15135 Peachtree Ln, Stapleton, AL 36578

      Last Sold Summary

    • /2

      Est $319,908

      Not Listed For Sale

      35970 Byrd Rd, Stapleton, AL 36578

      • 3 Beds
      • 2 Baths
      • 1,828 Sq Ft
      • Built 1945
      35970 Byrd Rd, Stapleton, AL 36578

      Last Sold Summary

    • /2

      Est $391,647

      Not Listed For Sale

      35910 Byrd Rd, Stapleton, AL 36578

      • 3 Beds
      • 2 Baths
      • 1,842 Sq Ft
      • Built 1999
      35910 Byrd Rd, Stapleton, AL 36578

      Last Sold Summary

    • /2

      Est $381,716

      Not Listed For Sale

      15471 Styx River Rd, Stapleton, AL 36578

      • 3 Beds
      • 1 Bath
      • 1,428 Sq Ft
      • Built 2011
      15471 Styx River Rd, Stapleton, AL 36578

      Last Sold Summary

    • /2

      Est $304,812

      Not Listed For Sale

      15427 Styx River Rd, Stapleton, AL 36578

      • 3 Beds
      • 1 Bath
      • 1,670 Sq Ft
      • Built 2006
      15427 Styx River Rd, Stapleton, AL 36578

      Last Sold Summary

    • /2

      Est $270,935

      Not Listed For Sale

      15246 Styx River Rd, Stapleton, AL 36578

      • 3 Beds
      • 1 Bath
      • 1,500 Sq Ft
      • Built 2008
      15246 Styx River Rd, Stapleton, AL 36578

      Last Sold Summary

    • /2

      Est $301,579

      Not Listed For Sale

      15301 Forest View Ln, Stapleton, AL 36578

      • 3 Beds
      • 2 Baths
      • 1,760 Sq Ft
      • Built 2005
      15301 Forest View Ln, Stapleton, AL 36578

      Last Sold Summary

    • /2

      Est $476,016

      Not Listed For Sale

      15355 Forest View Ln, Stapleton, AL 36578

      • 3 Beds
      • 1 Bath
      • 2,144 Sq Ft
      • Built 2002
      15355 Forest View Ln, Stapleton, AL 36578

      Last Sold Summary

    • /2

      Est $361,996

      Not Listed For Sale

      15480 Styx River Rd, Stapleton, AL 36578

      • 3 Beds
      • 1 Bath
      • 1,972 Sq Ft
      • Built 2002
      15480 Styx River Rd, Stapleton, AL 36578

      Last Sold Summary

    • /2

      Est $309,097

      Not Listed For Sale

      15624 Styx River Rd, Stapleton, AL 36578

      • 3 Beds
      • 1 Bath
      • 1,150 Sq Ft
      • Built 1998
      15624 Styx River Rd, Stapleton, AL 36578

      Last Sold Summary

    • /2

      Est $314,308

      Not Listed For Sale

      15730 Styx River Rd, Stapleton, AL 36578

      • 3 Beds
      • 2 Baths
      • 1,693 Sq Ft
      • Built 2003
      15730 Styx River Rd, Stapleton, AL 36578

      Last Sold Summary

      • 173% Above List Price
      • $68/SF
      • 18 Days On Market
      • Last Sold Price $115,000
      • Jan 26, 2012

    • /2

      Est $326,079

      Not Listed For Sale

      15606 Styx River Rd, Stapleton, AL 36578

      • 3 Beds
      • 2 Baths
      • 1,421 Sq Ft
      • Built 1998
      15606 Styx River Rd, Stapleton, AL 36578

      Last Sold Summary

    • /2

      Est $247,796

      Not Listed For Sale

      35290 Williams Place, Stapleton, AL 36578

      • 3 Beds
      • 2 Baths
      • 1,217 Sq Ft
      • Built 1988
      35290 Williams Place, Stapleton, AL 36578

      Last Sold Summary

    • /2

      Est $373,295

      Not Listed For Sale

      34896 Spring Rd S, Stapleton, AL 36578

      • 3 Beds
      • 1 Bath
      • 1,953 Sq Ft
      • Built 2005
      34896 Spring Rd S, Stapleton, AL 36578

      Last Sold Summary

    • /2

      Est $319,566

      Not Listed For Sale

      14502 Styx River Rd, Stapleton, AL 36578

      • 3 Beds
      • 2 Baths
      • 1,654 Sq Ft
      • Built 2006
      14502 Styx River Rd, Stapleton, AL 36578

      Last Sold Summary

    • /2

      Est $255,491

      Not Listed For Sale

      14232 Styx River Rd, Stapleton, AL 36578

      • 4 Beds
      • 2 Baths
      • 1,976 Sq Ft
      • Built 2023
      14232 Styx River Rd, Stapleton, AL 36578

      Last Sold Summary

    • /2

      Est $438,600

      Not Listed For Sale

      14372 Styx River Rd, Stapleton, AL 36578

      • 3 Beds
      • 2 Baths
      • 2,175 Sq Ft
      • Built 2008
      14372 Styx River Rd, Stapleton, AL 36578

      Last Sold Summary