Limestone County TX Land & Home Lots for Sale
-
-
$60,000
- Land
- 18,295 Sq Ft
- $142,857 per Acre
Lot 76 County Road 894, Jewett, TX 75846
Lot 76 County Road 894, Jewett, TX 75846 -
$220,000
- Land
- 1.79 Acres
- $122,905 per Acre
Lot 4 Lcr 822, Thornton, TX 76687
Lot 4 Lcr 822, Thornton, TX 76687 -
$94,000
- Land
- 5.26 Acres
- $17,878 per Acre
510 E Washington St, Groesbeck, TX 76653
510 E Washington St, Groesbeck, TX 76653 -
$219,000
- Land
- 23,740 Sq Ft
- $401,835 per Acre
501 Lcr 902, Jewett, TX 75846
501 Lcr 902, Jewett, TX 75846 -
$229,900
- Land
- 1.12 Acres
- $205,268 per Acre
367 Pr 5826, Groesbeck, TX 76667
367 Pr 5826, Groesbeck, TX 76667 -
$55,000
- Land
- 22,651 Sq Ft
- $105,769 per Acre
Lot 013 County Road 900, Jewett, TX 75846
Lot 013 County Road 900, Jewett, TX 75846 -
$229,500
- Land
- 3.71 Acres
- $61,860 per Acre
167 Pr 5469a, Mexia, TX 76667
167 Pr 5469a, Mexia, TX 76667 -
$99,999
- Land
- 15 Acres
- $6,667 per Acre
TBD Private Road 5787, Groesbeck, TX 76642
TBD Private Road 5787, Groesbeck, TX 76642 -
$120,000
- Land
- 1.24 Acres
- $96,774 per Acre
Lot 10 Lcr 822, Thornton, TX 76687
Lot 10 Lcr 822, Thornton, TX 76687 -
$729,999
- Land
- 149.49 Acres
- $4,883 per Acre
TBD Lcr 663, Kosse, TX 76653
TBD Lcr 663, Kosse, TX 76653 -
$93,000
- Land
- 10 Acres
- $9,300 per Acre
Tract 2 TBD Lcr 392, Groesbeck, TX 76642
Tract 2 TBD Lcr 392, Groesbeck, TX 76642 -
$45,000
- Land
- 1.11 Acres
- $40,395 per Acre
1.114 Ac Henderson Blvd, Groesbeck, TX 76642
1.114 Ac Henderson Blvd, Groesbeck, TX 76642 -
$249,000
- Land
- 1 Acre
- $249,000 per Acre
1 Acre Lcr 799 Unit 2, Groesbeck, TX 76642
1 Acre Lcr 799 Unit 2, Groesbeck, TX 76642 -
$129,000
- Land
- 22,651 Sq Ft
- $248,077 per Acre
na Lcr 908, Jewett, TX 75846
na Lcr 908, Jewett, TX 75846 -
$35,000
- Land
- 35,240 Sq Ft
- $43,263 per Acre
1018 W Angeline St, Groesbeck, TX 76642
1018 W Angeline St, Groesbeck, TX 76642 -
-
$178,000
- Land
- 10 Acres
- $17,800 per Acre
Tract 7 Fm 339 Rd, Mount Calm, TX 76673
Tract 7 Fm 339 Rd, Mount Calm, TX 76673 -
$152,899
- Land
- 8.73 Acres
- $17,506 per Acre
29 County Road 463, Mexia, TX 76667
29 County Road 463, Mexia, TX 76667 -
$63,900
- Land
- 3.43 Acres
- $18,624 per Acre
P2L15 County Road 463, Mexia, TX 76667
P2L15 County Road 463, Mexia, TX 76667 -
$60,000
- Land
- 1 Acre
- $60,000 per Acre
Lot 22 Lcr 910 Dr, Jewett, TX 75846
Lot 22 Lcr 910 Dr, Jewett, TX 75846 -
-
$199,900
- Land
- 4.58 Acres
- $43,627 per Acre
Lot 18 Lcr 740, Thornton, TX 76687
Lot 18 Lcr 740, Thornton, TX 76687 -
$102,845
- Land
- 15.35 Acres
- $6,700 per Acre
15.35 ACRES Lcr 219, Coolidge, TX 76635
15.35 ACRES Lcr 219, Coolidge, TX 76635 -
$550,000
- Land
- 6.5 Acres
- $84,615 per Acre
279 Private Road 5749, Groesbeck, TX 76642
279 Private Road 5749, Groesbeck, TX 76642 -
$200,000
- Land
- 20 Acres
- $10,000 per Acre
TBD State Highway 171, Coolidge, TX 76635
TBD State Highway 171, Coolidge, TX 76635 -
$359,000
- Land
- 1 Acre
- $359,000 per Acre
Lots 9 & 10 Lcr 740, Thornton, TX 76687
Lots 9 & 10 Lcr 740, Thornton, TX 76687 -
$178,000
- Land
- 10 Acres
- $17,800 per Acre
10 ac. Tract 7 Cr 131, Mount Calm, TX 76673
10 ac. Tract 7 Cr 131, Mount Calm, TX 76673 -
$33,900
- Land
- 1.79 Acres
- $18,939 per Acre
932 Limestone Cty Rd 240, Mexia, TX 76667
932 Limestone Cty Rd 240, Mexia, TX 76667 -
$110,000
- Land
- 10 Acres
- $11,000 per Acre
Tract 3 County Road 386, Groesbeck, TX 76642
Tract 3 County Road 386, Groesbeck, TX 76642 -
$68,900
- Land
- 23,043 Sq Ft
- $130,246 per Acre
750 Lcr 750, Thornton, TX 76687
750 Lcr 750, Thornton, TX 76687 -
$122,000
- Land
- 1.29 Acres
- $94,281 per Acre
Lot 7 Lcr 822, Thornton, TX 76687
Lot 7 Lcr 822, Thornton, TX 76687 -
$8,424,990
- Land
- 1,021 Acres
- $8,252 per Acre
00 Farm To Market 39, Mexia, TX 76667
00 Farm To Market 39, Mexia, TX 76667 -
$114,000
- Land
- 10.01 Acres
- $11,389 per Acre
00 County Road 654, Kosse, TX 76653
00 County Road 654, Kosse, TX 76653 -
$329,900
- Land
- 40.67 Acres
- $8,112 per Acre
194 Lcr 614, Groesbeck, TX 76642
194 Lcr 614, Groesbeck, TX 76642 -
$702,000
- Land
- 27.08 Acres
- $25,923 per Acre
TBD Fm 3371, Groesbeck, TX 76642
TBD Fm 3371, Groesbeck, TX 76642 -
-
-
$599,000
- Land
- 93.4 Acres
- $6,413 per Acre
93.4 Ac Lcr 862, Donie, TX 75838
93.4 Ac Lcr 862, Donie, TX 75838 -
Showing Results 161 - 200, Page 5 of 6