Limestone County TX Land & Home Lots for Sale
-
-
$1,089,900
- Land
- 150 Acres
- $7,266 per Acre
303 Lcr 626, Groesbeck, TX 76642
303 Lcr 626, Groesbeck, TX 76642 -
$1,432,000
- Land
- 143.17 Acres
- $10,002 per Acre
73 Tbd Fm, Coolidge, TX 76678
73 Tbd Fm, Coolidge, TX 76678 -
-
$70,000
- Land
- 5 Acres
- $14,000 per Acre
0 Lcr 762 Unit 24542807, Groesbeck, TX 76642
0 Lcr 762 Unit 24542807, Groesbeck, TX 76642 -
-
$79,995
- Land
- 1.97 Acres
- $40,607 per Acre
144 Lcr 898, Jewett, TX 75846
144 Lcr 898, Jewett, TX 75846 -
$265,000
- Land
- 20 Acres
- $13,250 per Acre
Tbd Lcr 156, Hubbard, TX 76648
Tbd Lcr 156, Hubbard, TX 76648 -
-
$8,424,990
- Land
- 1,021.21 Acres
- $8,250 per Acre
1942 Farm To Market 39, Mexia, TX 76667
1942 Farm To Market 39, Mexia, TX 76667 -
$625,000
- Land
- 30.35 Acres
- $20,593 per Acre
237 Lcr 711, Kosse, TX 76653
237 Lcr 711, Kosse, TX 76653 -
$129,999
- Land
- 14.25 Acres
- $9,123 per Acre
Tbd W Harrison St, Kosse, TX 76653
Tbd W Harrison St, Kosse, TX 76653 -
-
$1,490,000
- Land
- 127 Acres
- $11,732 per Acre
0 Texas 14, Groesbeck, TX 76642
0 Texas 14, Groesbeck, TX 76642 -
-
$499,000
- Land
- 79 Acres
- $6,316 per Acre
Tbd Highway 164, Mart, TX 76664
Tbd Highway 164, Mart, TX 76664 -
$1,599,000
- Land
- 169.08 Acres
- $9,457 per Acre
511 Lcr 793, Groesbeck, TX 76642
511 Lcr 793, Groesbeck, TX 76642 -
-
-
$725,000
- Land
- 31.5 Acres
- $23,016 per Acre
476 Lcr 640, Groesbeck, TX 76642
476 Lcr 640, Groesbeck, TX 76642 -
-
$150,000
- Land
- 10 Acres
- $15,000 per Acre
Tbd Unit 9 FM 339, Mount Calm, TX 76673
Tbd Unit 9 FM 339, Mount Calm, TX 76673 -
$1,695,000
- Land
- 226 Acres
- $7,500 per Acre
226 Ac Lcr 725, Kosse, TX 76653
226 Ac Lcr 725, Kosse, TX 76653 -
$450,000
- Land
- 35 Acres
- $12,857 per Acre
7561 N 339, Mount Calm, TX 76673
7561 N 339, Mount Calm, TX 76673 -
$110,000
- Land
- 10 Acres
- $11,000 per Acre
Tbd Lcr 386, Groesbeck, TX 76642
Tbd Lcr 386, Groesbeck, TX 76642 -
-
$57,900
- Land
- 4.33 Acres
- $13,363 per Acre
TBD Fm 339, Groesbeck, TX 76653
TBD Fm 339, Groesbeck, TX 76653 -
$350,000
- Land
- 26 Acres
- $13,462 per Acre
TBD State Highway 171, Mexia, TX 76667
TBD State Highway 171, Mexia, TX 76667 -
$120,000
- Land
- 6 Acres
- $20,000 per Acre
Tract 3 Fm 339 Rd, Mount Calm, TX 76673
Tract 3 Fm 339 Rd, Mount Calm, TX 76673 -
$275,000
- Land
- 26 Acres
- $10,577 per Acre
Tract 4 County Road 386, Groesbeck, TX 76642
Tract 4 County Road 386, Groesbeck, TX 76642 -
-
$179,900
- Land
- 1.34 Acres
- $134,254 per Acre
184 Lcr 752a, Groesbeck, TX 76642
184 Lcr 752a, Groesbeck, TX 76642 -
$120,000
- Land
- 6 Acres
- $20,000 per Acre
6 ac. Tract 3 Lcr 131, Mount Calm, TX 76673
6 ac. Tract 3 Lcr 131, Mount Calm, TX 76673 -
$229,999
- Land
- 20.74 Acres
- $11,090 per Acre
000 County Road 666, Kosse, TX 76653
000 County Road 666, Kosse, TX 76653 -
$1,000,000
- Land
- 142.54 Acres
- $7,016 per Acre
TBD County Road 212, Coolidge, TX 76635
TBD County Road 212, Coolidge, TX 76635 -
$165,000
- Land
- 10.25 Acres
- $16,098 per Acre
TBD Lcr 707, Kosse, TX 76653
TBD Lcr 707, Kosse, TX 76653 -
-
$40,000
- Land
- 1.8 Acres
- $22,222 per Acre
1.8 Acres Lcr 632, Groesbeck, TX 76642
1.8 Acres Lcr 632, Groesbeck, TX 76642 -
$75,000
- Land
- 28,357 Sq Ft
- $115,207 per Acre
31 Lcr 377a, Mexia, TX 76667
31 Lcr 377a, Mexia, TX 76667 -
$4,900,000
- Land
- 490.8 Acres
- $9,984 per Acre
2033 Lcr 704 County Rd, Kosse, TX 76653
2033 Lcr 704 County Rd, Kosse, TX 76653
Showing Results 41 - 80, Page 2 of 6