$245,000
3120 Ora Smith Rd, Lincolnton, NC 28092
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,418 Sq Ft
- Built 2025
Move in Ready Sold Summary
- $173/SF
- 63 Days On Market
D.R. Horton Clark Creek Landing - Townhomes
3120 Ora Smith Rd, Lincolnton, NC 28092$245,000
3120 Ora Smith Rd, Lincolnton, NC 28092
Move in Ready Sold Summary
D.R. Horton Clark Creek Landing - Townhomes
3120 Ora Smith Rd, Lincolnton, NC 28092$310,000
1607 N Carolina 27, Lincolnton, NC 28092
Last Sold Summary
Current Estimated Value $310,380
Last Listing Agent Stefanie Hill Hill Real Estate Group
$265,000
6153 Ln, Lincolnton, NC 28092
Last Sold Summary
Last Listing Agent Maria Wilhelm DR Horton Inc
$442,000
3092 Lee Lawing Rd, Lincolnton, NC 28092
Last Sold Summary
Current Estimated Value $446,066
Last Listing Agent Kale Cartner Premier South
$293,550
3109 Ora Smith Rd, Lincolnton, NC 28092
Move in Ready Sold Summary
D.R. Horton Clark Creek Landing
3109 Ora Smith Rd, Lincolnton, NC 28092$210,000
1426 John Lutz Cir, Lincolnton, NC 28092
Last Sold Summary
Current Estimated Value $208,558
Last Listing Agent Michael Morgan RE/MAX Executive
$263,000
391 Springs Rd E, Lincolnton, NC 28092
Last Sold Summary
Current Estimated Value $263,035
Last Listing Agent Jessica Hemmings Fonta Flora Realty
$294,000
266 Valerie Dr, Lincolnton, NC 28092
Last Sold Summary
Current Estimated Value $296,832
Last Listing Agent Michael Morgan RE/MAX Executive
$330,000
2659 Surrey Dr, Lincolnton, NC 28092
Last Sold Summary
Current Estimated Value $338,028
Last Listing Agent Amy Johnson RE/MAX Executive
$261,250
3164 Ora Smith Rd, Lincolnton, NC 28092
Move in Ready Sold Summary
D.R. Horton Clark Creek Landing - Townhomes