$189,900
- Land
- 32.7 Acres
- $5,807 per Acre
0 Hurricane Creek Rd Unit 1, Linden, TN 37096
0 Hurricane Creek Rd Unit 1, Linden, TN 37096$189,900
0 Hurricane Creek Rd Unit 1, Linden, TN 37096
0 Hurricane Creek Rd Unit 1, Linden, TN 37096$329,200
2734 Lick Creek Rd, Linden, TN 37096
2734 Lick Creek Rd, Linden, TN 37096$188,000
2670 Lick Creek Rd, Linden, TN 37096
2670 Lick Creek Rd, Linden, TN 37096$139,900
0 Hurricane Creek Rd Unit 2, Linden, TN 37096
0 Hurricane Creek Rd Unit 2, Linden, TN 37096$599,900
0 Short Creek Rd, Linden, TN 37096
Steven Thomas McEwen Group
$699,000
2383 Airport Ridge Rd, Linden, TN 37096
2383 Airport Ridge Rd, Linden, TN 37096$53,760
0 Whitwell Cemetery Rd, Linden, TN 37096
0 Whitwell Cemetery Rd, Linden, TN 37096$550,000
1 New Era Landing Rd, Linden, TN 37096
1 New Era Landing Rd, Linden, TN 37096$159,900
482 Center Ridge Dr, Linden, TN 37096
482 Center Ridge Dr, Linden, TN 37096$289,000
0 Woods Fork Rd, Linden, TN 37096
0 Woods Fork Rd, Linden, TN 37096$206,940
3518 Lick Creek Rd, Linden, TN 37096
3518 Lick Creek Rd, Linden, TN 37096$229,500
191 Vista Dr, Linden, TN 37096
191 Vista Dr, Linden, TN 37096$310,000
4422 Old Hohenwald Rd, Linden, TN 37096
Kyle Auckland Benchmark Realty, LLC
$279,000
245 S Mill St, Linden, TN 37096
Christiana Nance Epique Realty
$280,000
168 Mackin Rd, Linden, TN 37096
Desiree Rachford Elite Real Estate Group
$295,000
4428 Deer Creek Rd, Linden, TN 37096
Beth Baker Crye-Leike, Inc., REALTORS
$320,000
4422 Old Hohenwald Rd, Linden, TN 37096
Kyle Auckland Benchmark Realty, LLC
$325,000
283 Denton Ln, Linden, TN 37096
Jeanine Higgins Land of The South Realty
$325,000
400 Toms Creek Lake Rd, Linden, TN 37096
Cindy Sweeney Benchmark Realty, LLC
$299,999
28 Cottage Cir, Linden, TN 37096
Tammi McCall United Country - Columbia Realty & Auction
$410,000
48 Old Pump Station Rd, Linden, TN 37096
Lori Yarbro Evans Real Estate
$359,000
3519 Owl Hollow Rd, Linden, TN 37096
Elizabeth Hinson United Country Richardson Real Estate, Inc.
$350,000
140 K B Song Ln, Linden, TN 37096
Russ Crockett Keller Williams Realty Nashville/Franklin
$180,000
1661 Sassafras Stand Ridge Rd, Linden, TN 37096
1661 Sassafras Stand Ridge Rd, Linden, TN 37096$118,000
122 Shelton St, Linden, TN 37096
Adam Pratt Evans Real Estate
$234,900
130 Elm Ln, Linden, TN 37096
Clasha Tanner United Country - Columbia Realty & Auction
$20,000
Lot 11 Campers Ln, Linden, TN 37096
Lot 11 Campers Ln, Linden, TN 37096$85,000
215 Frederick Loop, Linden, TN 37096
Clasha Tanner United Country - Columbia Realty & Auction
$20,000
Lot 19 Campers Ln, Linden, TN 37096
Lot 19 Campers Ln, Linden, TN 37096$89,999
149 Highland Dr, Linden, TN 37096
149 Highland Dr, Linden, TN 37096$135,000
9097 Denton Rd, Linden, TN 37096
$250,000
8884 U S Highway 412, Linden, TN 37096
8884 U S Highway 412, Linden, TN 37096$47,000
LOT 16 Eagles Bend Rd, Linden, TN 37096
LOT 16 Eagles Bend Rd, Linden, TN 37096Call for Price
0 Highway 13 S Unit RTC3208009, Linden, TN 37096
0 Highway 13 S Unit RTC3208009, Linden, TN 37096$13,500
0 Dailey Loop Unit 85, Linden, TN 37096
0 Dailey Loop Unit 85, Linden, TN 37096$19,900
2172 Airport Ridge Rd Unit 1, Linden, TN 37096
2172 Airport Ridge Rd Unit 1, Linden, TN 37096$250,000
54 Frederick Loop, Linden, TN 37096
Brittany Plunkett Fields and Beams Realty LLC
$20,000
Lot 7 Campers Ln, Linden, TN 37096
Lot 7 Campers Ln, Linden, TN 37096$35,000
Lot 32 Campers Ln, Linden, TN 37096
Lot 32 Campers Ln, Linden, TN 37096$864,000
7712 Highway 13, Linden, TN 37096
7712 Highway 13, Linden, TN 37096Showing Results 41 - 80, Page 2 of 4