$25,000
- Land
- 1.26 Acres
- $19,841 per Acre
62 Hardison Ln Unit 103, Linden, TN 37096
62 Hardison Ln Unit 103, Linden, TN 37096$25,000
62 Hardison Ln Unit 103, Linden, TN 37096
62 Hardison Ln Unit 103, Linden, TN 37096$525,000
485 Lower Roans Creek Rd, Linden, TN 37096
Lloyd McDonald Keller Williams Realty Mt. Juliet
$20,000
Lot 17 Campers Ln, Linden, TN 37096
Lot 17 Campers Ln, Linden, TN 37096$50,000
0 Buckfork Rd, Linden, TN 37096
0 Buckfork Rd, Linden, TN 37096$299,900
0 Hurricane Creek Rd Unit RTC3112632, Linden, TN 37096
0 Hurricane Creek Rd Unit RTC3112632, Linden, TN 37096$999,500
508 Lakeside Dr, Linden, TN 37096
508 Lakeside Dr, Linden, TN 37096$131,500
0 Denton Rd Unit RTC2759069, Linden, TN 37096
0 Denton Rd Unit RTC2759069, Linden, TN 37096$30,000
0 Toms Creek Rd, Linden, TN 37096
0 Toms Creek Rd, Linden, TN 37096$250,000
309 River Bluff Rd, Linden, TN 37096
Kari Carrington Berkshire Hathaway HomeServices Woodmont Realty
$224,900
71 Auburn Ct, Linden, TN 37096
71 Auburn Ct, Linden, TN 37096$149,950
0 New Era Landing Unit RTC2554791, Linden, TN 37096
0 New Era Landing Unit RTC2554791, Linden, TN 37096$1,162,800
0 Mayberry Prong Rd Unit RTC3132735, Linden, TN 37096
0 Mayberry Prong Rd Unit RTC3132735, Linden, TN 37096$139,900
0 Hurricane Creek Rd Unit RTC3112111, Linden, TN 37096
0 Hurricane Creek Rd Unit RTC3112111, Linden, TN 37096$198,000
208 Cedar Ave, Linden, TN 37096
Wyatt Carroll United Country Richardson Real Estate, Inc.
$24,850
143 Wyatt Ln Unit 9, Linden, TN 37096
143 Wyatt Ln Unit 9, Linden, TN 37096$100,000