$4,399,000
- Land
- 2,928 Acres
- $1,502 per Acre
34360 San Antonio Valley Rd, Livermore, CA 94550
34360 San Antonio Valley Rd, Livermore, CA 94550$4,399,000
34360 San Antonio Valley Rd, Livermore, CA 94550
34360 San Antonio Valley Rd, Livermore, CA 94550$562,000
0 San Antonio Valley Rd Unit ML82028352, Livermore, CA 94550
0 San Antonio Valley Rd Unit ML82028352, Livermore, CA 94550$2,499,950
0 Interstate 580 Unit 41129751, Livermore, CA 94550
0 Interstate 580 Unit 41129751, Livermore, CA 94550$499,000
15676 W Corral Hollow Rd, Tracy, CA 95304
15676 W Corral Hollow Rd, Tracy, CA 95304$795,000
0 Gardella Plaza, Livermore, CA 94550
0 Gardella Plaza, Livermore, CA 94550$2,990,000
221 E Vineyard Ave, Livermore, CA 94550
221 E Vineyard Ave, Livermore, CA 94550$4,399,000
34360 San Antonio Valley Rd, Livermore, CA 94550
34360 San Antonio Valley Rd, Livermore, CA 94550$7,000,000
0 Greenville Rd, Livermore, CA 94551
0 Greenville Rd, Livermore, CA 94551