$1,085,000 Sold Nov 12, 2025
822 Cortez Ct, Livermore, CA 94550
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,186 Sq Ft
- Built 1959
Last Sold Summary
- 6% Below List Price
- $915/SF
- 35 Days On Market
Current Estimated Value $1,058,700
Last Listing Agent Kylie Fahey Compass
822 Cortez Ct, Livermore, CA 94550