$50,000
- Land
- 16.23 Acres
- $3,081 per Acre
1492 Big Creek Rd, Chapmanville, WV 25508
1492 Big Creek Rd, Chapmanville, WV 25508$50,000
1492 Big Creek Rd, Chapmanville, WV 25508
1492 Big Creek Rd, Chapmanville, WV 25508$295,000
293 Riverside Dr, Logan, WV 25601
Crystal Reeves-Paynter
Faith Realty & Co., LLC
(304) 635-5619
$54,900
6520 N Fork Rd, Chapmanville, WV 25508
6520 N Fork Rd, Chapmanville, WV 25508$49,900
000 Rivers Edge Dr, Chapmanville, WV 25508
000 Rivers Edge Dr, Chapmanville, WV 25508$235,000
80 Redskins Dr, Lake, WV 25121
80 Redskins Dr, Lake, WV 25121$260,000
60 Stollinball Rd, Chapmanville, WV 25508
Coral Neal Hometown Real Estate Inc.
$132,000
898 Thunder Rd, Chapmanville, WV 25508
Mandy Trent Hometown Real Estate Inc.
$118,000
654 Stratton St, Logan, WV 25601
Paul Clinton Winter Bray and Oakley Real Estate
$250,000
3037 Whitman Creek Rd, Logan, WV 25601
Timothy Ooten Fathom Realty LLC
$220,000
198 Nighbert Ave, Logan, WV 25601
Jaimie Adkins Hometown Real Estate Inc.
$250,000
2770 Whitman Creek Rd, Logan, WV 25601
Jaimie Adkins Hometown Real Estate Inc.
$130,000
302 9th St, Logan, WV 25601
Marcel Brown Century 21 Excellence Realty
$140,000
199 Mcconnell Rd, McConnell, WV 25646
Britney Zirkle Highley Blessed Realty, LLC
$110,000
277 Dupont Rd, Verdunville, WV 25649
Paul Clinton Winter Bray and Oakley Real Estate
$175,000
354 Mill Branch Rd, Chapmanville, WV 25508
DARLENE DINGESS-ADKINS Old Colony
$129,000
3239 Old Logan Rd, Logan, WV 25601
Mandy Trent Hometown Real Estate Inc.
$125,000
211 Yuma Rd, Logan, WV 25601