$535,000
6 Placid Ct, Manahawkin, NJ 08050
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,568 Sq Ft
- Built 1986
Last Sold Summary
- 1% Above List Price
- $341/SF
- 3 Days On Market
Current Estimated Value $589,560
Last Listing Agent Michael Jakubowski Real Broker, LLC
6 Placid Ct, Manahawkin, NJ 08050