$1,350,000 Sold Jan 30, 2026
2494 Arkansas 236, Lonoke, AR 72086
- 4 Beds
- 4.5 Baths
- 3,634 Sq Ft
- Built 2017
Last Sold Summary
- 13% Above List Price
- $371/SF
- 471 Days On Market
Last Listing Agent LaQuita Bennett Bennett Realty Company
2494 Arkansas 236, Lonoke, AR 72086